Τα τμήματα και το πρόγραμμα του ΚΔΒΜ Παπάγου-Χολαργού

Τη Δευτέρα 11 Μαΐου ξεκινούν τα μαθήματα των τμημάτων του Κέντρου Διά Βίου Μάθησης του Δήμου Παπάγου-Χολαργού. Οι παραδόσεις θα γίνονται στο 1ο Λύκειο Χολαργού (Καραϊσκάκη 1 & Β. Μελά),  ενώ
τα θέματα των μαθημάτων θα είναι οι «Νέες Τεχνολογίες στην Τρίτη Ηλικία», τα «Αγγλικά για το χώρο εργασίας» και τα «Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης – Social Media». Οι συμμετέχοντες εκπαιδευόμενοι, οι εκπαιδευτές και οι μέρες και ώρες των παραδόσεων, έχουν αναλυτικά ως εξής:

«Νέες Τεχνολογίες στην Τρίτη Ηλικία»

Έναρξη τμήματος: Δευτέρα 11 Μαΐου 2015

1ο Λύκειο Χολαργού

Κάθε Δευτέρα και Τετάρτη και ώρα 18:00 – 20:00
(Εκπαιδευτής, κος Καλογήρου)

Συμμετέχοντες εκπαιδευόμενοι

1. Αλεξανδροπούλου Κυριακή
2. Βογιατζόγλου Εμμανουήλ
3. Γαλανού Καλλιόπη
4. Δημητρίου Ελεονώρα
5. Ζαχαρόπουλος Γεράσιμος
6. Κακανάτσας Νικόλαος
7. Κυριαζή-Τσότρου Αγγελική
8. Λιόντου Κλεονίκη
9. Μουζοπούλου Άννα
10. Μπινοπούλου Εύα
11. Νίνου Ελένη
12. Νταούτη Λουίζα
13. Παπαδάκη Ουρανία
14. Παπαδάκης Ιωάννης
15. Παπαματθαίου Αργυρώ
16. Παππά Αφροδίτη
17. Φυλακτός Ροζάριος
18. Φυλακτού Ασημίνα
19. Φωτίου Θεανώ
20. Χριστάρα Ελένη

«Αγγλικά για το χώρο εργασίας»

Έναρξη τμήματος: Τρίτη 12 Μαΐου 2015

1ο Λύκειο Χολαργού

Κάθε Τρίτη και Πέμπτη και ώρα 16:00 – 18:00
(Εκπαιδεύτρια, κα Φασλή)

Συμμετέχοντες εκπαιδευόμενοι

1. Αφέντη Μαρία
2. Βασιλακοπούλου Ευγενία
3. Βεργή Γεωργία
4. Γκράβα Μαρία
5. Ζενέλη Παρθενόπη
6. Κετσετζή Πέγκυ
7. Κόκκα Βασιλική
8. Κόπτσα Ασημίνα
9. Κρεσταινίτη Ολυμπία
10. Μπούα Κωνσταντίνα
11. Μπουρή Αφροδίτη
12. Νικολάου Αικατερίνη
13. Πετρή Σοφία
14. Σακελλαρίου Λεωνίδας
15. Σκούφης Κωνσταντίνος
16. Τάγκαλης Παναγιώτης
17. Τουλιάτου Ελένη
18. Τσογκάνη Μαρία
19. Χαρατσή Αλεξία
20. Χρήστου Αλέκα

«Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης – Social Media»

Έναρξη τμήματος: Δευτέρα 18 Μαΐου 2015

1ο Λύκειο Χολαργού

Κάθε Δευτέρα και Τετάρτη και ώρα 15:30 – 17:30
(Εκπαιδευτής, κος Σοφιανόπουλος)

Συμμετέχοντες εκπαιδευόμενοι

1. Γεωργίου Παναγιώτα
2. Ιωαννίδου Λένα
3. Κεράκη Διονυσία
4. Κυπραίου Χρυσούλα
5. Μαυράκη Αικατερίνη
6. Μοσχάκη Στυλιανή
7. Παναγουλάκου Αριάδνη
8. Παπαζήση Χαρά
9. Πιτσιλίδου Ευφροσύνη
10. Ποδιώτη Σοφία
11. Ράπτης Παναγιώτης
12. Ράπτης Γεώργιος
13. Σκουλαξινού Ρετζίνα
14. Σπύρου Ιουλία
15. Σπύρου Νικόλαος
16. Τσανεκλίδου Κυριακή
17. Τσέλιου Χαρίκλεια
18. Τσερώνης Νικόλαος
19. Τσίπας Σωτήρης
20. Χαμηλοθώρη Αναστασία