Οι αντίπαλοι του ΑΠΟ Άρη στο νέο πρωτάθλημα

Διαβάστε τους αντιπάλους και το αναλυτικό πρόγραμμα του ΑΠΟ Άρη Χολαργού στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΑ της σεζόν 2018-2019.

Τον ΠΑΟΚ Ζωγράφου, τον ΑΟΝ Αργυρούπολης, την Κηπούπολη, την Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, τον Κολωνό, τον ΠΟΨ, τον Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας, τον Παπάγου, τη Χρυσούπολη, τον Ατρόμητο Χαλανδρίου, το Φοίνικα Περιστερίου, τον Αστέρα Ζωγράφου, την Αθηναΐδα, την Αλσούπολη και τον Ηρακλή Περιστερίου θα αντιμετωπίσει στον 1ο όμιλο του νέου πρωταθλήματος της Β’ ΕΠΣΑ ο Άρης Χολαργού, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (10/9) σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του ΑΠΟ Άρη έχει ως εξής:

1η αγωνιστική:

Κηπούπολη – Άρης Χολαργού

2η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

3η αγωνιστική:

ΠΟΨ – Άρης Χολαργού

4η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Παπάγου

5η αγωνιστική:

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Άρης Χολαργού

6η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Αστέρας Ζωγράφου

7η αγωνιστική:

Αθηναΐδα – Άρης Χολαργού

8η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Φοίνικας Περιστερίου

9η αγωνιστική:

Χρυσούπολη – Άρης Χολαργού

10η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας

11η αγωνιστική:

Κολωνός – Άρης Χολαργού

12η αγωνιστική:

Ηρακλής Περιστερίου – Άρης Χολαργού

13η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – ΑΟΝ Αργυρούπολης

14η αγωνιστική:

Αλσούπολη – Άρης Χολαργού

15η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – ΠΑΟΚ Ζωγράφου

16η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Κηπούπολη

17η αγωνιστική:

Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Άρης Χολαργού

18η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – ΠΟΨ

19η αγωνιστική:

Παπάγου – Άρης Χολαργού

20ή αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Ατρόμητος Χαλανδρίου

21η αγωνιστική:

Αστέρας Ζωγράφου – Άρης Χολαργού

22η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Αθηναΐδα

23η αγωνιστική:

Φοίνικας Περιστερίου – Άρης Χολαργού

24η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Χρυσούπολη

25η αγωνιστική:

Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Άρης Χολαργού

26η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Κολωνός

27η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Ηρακλής Περιστερίου

28η αγωνιστική:

ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άρης Χολαργού

29η αγωνιστική:

Άρης Χολαργού – Αλσούπολη

30ή αγωνιστική:

ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Άρης Χολαργού