Τα ψηφοδέλτια των δημοτικών συνδυασμών Παπάγου-Χολαργού

Το «Μένουμε Χολαργό» παρουσιάζει αναλυτικά τους 362 Χολαργιώτες και Παπαγιώτες υποψηφίους Δημοτικούς και Κοινοτικούς Συμβούλους των 6 συνδυασμών που θα λάβουν μέρος στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.

Ηλίας Αποστολόπουλος (Μαζί για την Πόλη μας), Δημήτρης Τούτουζας (Συν-Πόλις Παπάγος-Χολαργός), Νικήτας Κανάκης (Με τον Νικήτα), Κώστας Τίγκας (Για την Πόλη που μας Αξίζει), Αντώνης Ρεκλείτης (Λαϊκή Συσπείρωση Παπάγου-Χολαργού), Περικλής Ζήκας (Δίκτυο Πολιτών Χολαργού-Παπάγου).

Αυτοί είναι οι 6 «μονομάχοι» για την επόμενη (2019-2023) δημαρχιακή θητεία και παρακάτω ακολουθούν αναλυτικά οι υποψήφιοι του κάθε συνδυασμού, που θα διεκδικήσουν το σταυρό των δημοτών Παπάγου-Χολαργού την Κυριακή 26 Μαΐου 2019.

Να σημειωθεί πως ο συνδυασμός του κ. Ζήκα (Δίκτυο Πολιτών Χολαργού-Παπάγου) δεν θα συμμετάσχει στις Κοινοτικές Εκλογές, αφού δεν κατάφερε να συγκεντρώσει τον ελάχιστο απαιτούμενο αριθμό υποψηφίων για τα κοινοτικά ψηφοδέλτια.

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ
Ηλίας Αποστολόπουλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ – ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΥΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΑΝΗ (ΡΑΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ – ΚΑΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΔΙΕΡΩΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΖΟΥΛΙΑ – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΟΜΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΛΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΛΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ
16. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
17. ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
19. ΜΠΟΥΦΟΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΗ) συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΝΙΚΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
24. ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΟΣ
27. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
28. ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
29. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΤΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
31. ΤΣΑΓΚΑΝΟΥ – ΤΖΟΥΑΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΕΝΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
33. ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
34. ΧΑΡΑΚΤΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΒΕΝΤΟΥΖΑ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ – ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ
8. ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ – ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΑΡΙΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΤΣΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΣΑΡΔΕΛΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΣΟΥΡΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
13. ΤΣΟΥΡΟΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΕΡΤΙΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΖΙΓΚΗΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΚΑΙΣΑΡΗ – ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΠΑΡΑΔΕΛΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
14. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΣΤΑΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
16. ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΝΝΑ – ΣΟΦΙΑ (ΑΝΝΥ) συζ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ
4. ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΜΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΜΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΜΠΑΛΗΣ – ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΡΚΑ) συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΠΑΥΛΟΥ
13. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
15. ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΣΥΝ-ΠΟΛΙΣ ΠΑΠΑΓΟΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Δημήτρης Τούτουζας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΚΤΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΓΚΙΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9. ΖΑΜΠΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ
10. ΚΑΪΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
14. ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΟΥΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16. ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΚΤΙΣΤΑΚΗ-ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΙΤΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18. ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΛΟΥΚΑ
20. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
21. ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΙΜΩΝΑΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
23. ΡΕΤΣΙΝΙΑ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΦΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26. ΧΑΛΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΔΕΛΗΒΕΛΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΜΙΝΩΑ
4. ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
9. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΔΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΔΡΟΥΜΠΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ- ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΡΙΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΡΟΥΣΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΛΑΖΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8. ΜΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΚΟΝΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΦΩΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΜΠΑΡΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8. ΡΑΪΚΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΣΚΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΑ
Νικήτας Κανάκης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΑΡΟΥΦΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΚΟΥΖΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΜΠΟΥΖΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
16. ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΦΗΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΣΑΓΓΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
19. ΣΙΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΣΩΦΡΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22. ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΤΟΥΜΑΡΑ ΚΕΦΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΤΣΟΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΦΕΓΚΑΛΙ ΕΛΕΝΑ του ΤΖΟ
26. ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΒΑΡΑΔΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΟΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΑΡΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΚΥΡΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΩΝΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΣΗΜΙΝΗ
9. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΝΤΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΟΥΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
7. ΝΙΑΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΟΥΚΑ
9. ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
11. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ
Κώστας Τίγκας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
2. ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΔΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
10. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΕΤΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΛΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΗΣΗ
14. ΜΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΠΕΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΟΡΤΕΛΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΡΙΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΛΜΑΡΗ) του ΣΑΒΒΑ
21. ΦΙΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
23. ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ-ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ)-ΦΛΩΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΖΑΠΡΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΕΒΕΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΕΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΕΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΙΠΠΟΥ
10. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
12. ΤΖΙΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΧΑΛΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΛΙΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΡΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΟΥΛΗΣ (ΠΕΡΙΚΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΣΑΡΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΣΟΥΛΓΙΟΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΜΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΦΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΟΦΙΑ (ΕΛΕΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΖΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΟΥΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΤΕΡΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Αντώνης Ρεκλείτης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΑΜΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΑΧΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
7. ΓΑΛΑΝΑΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
9. ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΖΑΡΛΑΚΟΥΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΖΑΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
12. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
13. ΚΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΑΣΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
16. ΛΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΛΥΓΕΡΟΥ-ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΑΝΔΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΑΡΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΣΑΛΝΤΙΓΚΕΡ ΜΑΡΙΟ του ΡΑΛΦ
24. ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΣΒΩΛΑ ΑΓΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27. ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΤΑΝΤΗ – ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
29. ΤΕΡΤΙΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2. ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΛΟΥΚΑ
6. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
8. ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΨΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΟΥΒΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
8. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΧΑΝΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) συζ. Νικολάου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
4. ΚΑΨΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΡΑΣΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
9. ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
10. ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΧΟΡΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΩΜΑ

ΔΙΚΤΥΟ ΠΟΛΙΤΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
Περικλής Ζήκας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΡΙΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΒΕΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΔΙΒΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΛΑΘΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΚΑΜΠΟΥΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΙΡΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
11. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΟΡΕΣΤΗ
14. ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
17. ΠΙΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΑΡΙΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
19. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
21. ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΧΑΜΠΙΜΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΠΑΓΟΥ

1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΜΑΡΚΟΥ ΒΕΡΩΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΗΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
9. ΠΡΕΒΕΖΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΙΑΦΑΚΑ ΣΙΣΣΥ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΣΚΑΛΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΤΣΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ