Διαβάστε και κρατήστε το αναλυτικό αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου Φιλάθλων Χολαργού για τη σεζόν 2021-2022 στο πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ, ύστερα από την κλήρωση της Παρασκευής (10/9) στα γραφεία της Ένωσης.
Το πρόγραμμα του ΟΦ Χολαργού στις 22 αγωνιστικές του 2ου ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2021-2022 έχει αναλυτικά ως εξής:
(Σέντρα το Σαββατοκύριακο 25-26/9/21, πρόκριση του πρωταθλητή του ομίλου στα μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική, υποβιβασμός στη Β’ ΕΠΣΑ για τις τέσσερις τελευταίες ομάδες της βαθμολογίας)
1η αγωνιστική
Χολαργός – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Σούρμενα – Αστέρας Ζωγράφου
ΓΣ Αργυρούπολης – Αγία Ελεούσα
Νέα Ιωνία – Βριλήσσια
Πετράλωνα – Αθηναϊκός
Ρεπό: Ηράκλειο
2η αγωνιστική
Αγία Ελεούσα – Χολαργός
Ηράκλειο – Σούρμενα
Αστέρας Ζωγράφου – ΓΣ Αργυρούπολης
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέα Ιωνία
Βριλήσσια – Πετράλωνα
Ρεπό: Αθηναϊκός
3η αγωνιστική
Χολαργός – Αστέρας Ζωγράφου
ΓΣ Αργυρούπολης – Ηράκλειο
Νέα Ιωνία – Αγία Ελεούσα
Πετράλωνα – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Αθηναϊκός – Βριλήσσια
Ρεπό: Σούρμενα
4η αγωνιστική
Ηράκλειο – Χολαργός
Σούρμενα – ΓΣ Αργυρούπολης
Αστέρας Ζωγράφου – Νέα Ιωνία
Αγία Ελεούσα – Πετράλωνα
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Αθηναϊκός
Ρεπό: Βριλήσσια
5η αγωνιστική
Χολαργός – Σούρμενα
Νέα Ιωνία – Ηράκλειο
Πετράλωνα – Αστέρας Ζωγράφου
Αθηναϊκός – Αγία Ελεούσα
Βριλήσσια – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Ρεπό: ΓΣ Αργυρούπολης
6η αγωνιστική
ΓΣ Αργυρούπολης – Χολαργός
Ηράκλειο – Πετράλωνα
Σούρμενα – Νέα Ιωνία
Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναϊκός
Αγία Ελεούσα – Βριλήσσια
Ρεπό: Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
7η αγωνιστική
Αθηναϊκός – Ηράκλειο
Πετράλωνα – Σούρμενα
Νέα Ιωνία – ΓΣ Αργυρούπολης
Βριλήσσια – Αστέρας Ζωγράφου
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Αγία Ελεούσα
Ρεπό: Χολαργός
8η αγωνιστική
Χολαργός – Νέα Ιωνία
Ηράκλειο – Βριλήσσια
Σούρμενα – Αθηναϊκός
ΓΣ Αργυρούπολης – Πετράλωνα
Αστέρας Ζωγράφου – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Ρεπό: Αγία Ελεούσα
9η αγωνιστική
Πετράλωνα – Χολαργός
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Ηράκλειο
Βριλήσσια – Σούρμενα
Αθηναϊκός – ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Ελεούσα – Αστέρας Ζωγράφου
Ρεπό: Νέα Ιωνία
10η αγωνιστική
Χολαργός – Αθηναϊκός
Ηράκλειο – Αγία Ελεούσα
Σούρμενα – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
ΓΣ Αργυρούπολης – Βριλήσσια
Νέα Ιωνία – Πετράλωνα
Ρεπό: Αστέρας Ζωγράφου
11η αγωνιστική
Βριλήσσια – Χολαργός
Αστέρας Ζωγράφου – Ηράκλειο
Αγία Ελεούσα – Σούρμενα
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – ΓΣ Αργυρούπολης
Αθηναϊκός – Νέα Ιωνία
Ρεπό: Πετράλωνα
12η αγωνιστική
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Χολαργός
Αστέρας Ζωγράφου – Σούρμενα
Αγία Ελεούσα – ΓΣ Αργυρούπολης
Βριλήσσια – Νέα Ιωνία
Αθηναϊκός – Πετράλωνα
Ρεπό: Ηράκλειο
13η αγωνιστική
Χολαργός – Αγία Ελεούσα
Σούρμενα – Ηράκλειο
ΓΣ Αργυρούπολης – Αστέρας Ζωγράφου
Νέα Ιωνία – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Πετράλωνα – Βριλήσσια
Ρεπό: Αθηναϊκός
14η αγωνιστική
Αστέρας Ζωγράφου – Χολαργός
Ηράκλειο – ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Ελεούσα – Νέα Ιωνία
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Πετράλωνα
Βριλήσσια – Αθηναϊκός
Ρεπό: Σούρμενα
15η αγωνιστική
Χολαργός – Ηράκλειο
ΓΣ Αργυρούπολης – Σούρμενα
Νέα Ιωνία – Αστέρας Ζωγράφου
Πετράλωνα – Αγία Ελεούσα
Αθηναϊκός – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Ρεπό: Βριλήσσια
16η αγωνιστική
Σούρμενα – Χολαργός
Ηράκλειο – Νέα Ιωνία
Αστέρας Ζωγράφου – Πετράλωνα
Αγία Ελεούσα – Αθηναϊκός
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Βριλήσσια
Ρεπό: ΓΣ Αργυρούπολης
17η αγωνιστική
Χολαργός – ΓΣ Αργυρούπολης
Πετράλωνα – Ηράκλειο
Νέα Ιωνία – Σούρμενα
Αθηναϊκός – Αστέρας Ζωγράφου
Βριλήσσια – Αγία Ελεούσα
Ρεπό: Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
18η αγωνιστική
Ηράκλειο – Αθηναϊκός
Σούρμενα – Πετράλωνα
ΓΣ Αργυρούπολης – Νέα Ιωνία
Αστέρας Ζωγράφου – Βριλήσσια
Αγία Ελεούσα – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Ρεπό: Χολαργός
19η αγωνιστική
Νέα Ιωνία – Χολαργός
Βριλήσσια – Ηράκλειο
Αθηναϊκός – Σούρμενα
Πετράλωνα – ΓΣ Αργυρούπολης
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Αστέρας Ζωγράφου
Ρεπό: Αγία Ελεούσα
20ή αγωνιστική
Χολαργός – Πετράλωνα
Ηράκλειο – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Σούρμενα – Βριλήσσια
ΓΣ Αργυρούπολης – Αθηναϊκός
Αστέρας Ζωγράφου – Αγία Ελεούσα
Ρεπό: Νέα Ιωνία
21η αγωνιστική
Αθηναϊκός – Χολαργός
Αγία Ελεούσα – Ηράκλειο
Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας – Σούρμενα
Βριλήσσια – ΓΣ Αργυρούπολης
Πετράλωνα – Νέα Ιωνία
Ρεπό: Αστέρας Ζωγράφου
22η αγωνιστική
Χολαργός – Βριλήσσια
Ηράκλειο – Αστέρας Ζωγράφου
Σούρμενα – Αγία Ελεούσα
ΓΣ Αργυρούπολης – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας
Νέα Ιωνία – Αθηναϊκός
Ρεπό: Πετράλωνα